Слухати Галактика+ FM

Погода в Прилуках:

Останні новини

24 квітня 2019 г.
Гройсман знову вимагає знизить ціну на газ.
Прем‘єр-міністр Володимир Гройсман знову вимагає від “"Нафтогаз" знизить ціну на газ для населення від початку травня. Про це він розповів журналістам під час брифінгу у Київській області. Голова уряду дорікнув компанії, що вона нечесно використовує своє монопольне положення.

13 квітня 2019 г.
Порошенко завтра буде на "Олімпійському".
В Адміністрації президента Петра Порошенка анонсували його візит на НСК "Олімпійський" 14 квітня для участі у дебатах.Повідомлення з‘явилося на сайті глави держави.

13 квітня 2019 г.
Вибори 2019: зробили важливе уточнення щодо паспортів.
Українці можуть проголосувати на виборах президента із закордонним паспортом тільки за межами країни.В Україні можна голосувати лише з ID-карткой, або паспортом-книжечкою. Про це повідомив начальник управління комунікацій і електронних сервісів Державної міграційної служби України Сергія Гунько.

13 квітня 2019 г.
Чого чекати від погоди сьогодні.
По всій території України 13 квітня очікується хмарна погода, а в східних і південних областях дощитиме.Найхолодніше буде на заході. Тут синоптики прогнозують +9... +11 вдень і +3 ... +5 вночі, за винятком Ужгорода: там очікується +13... +15 вдень і +4... +6 вночі.

10 квітня 2019 г.
Нацбанк намагається втримати курс долара.
Національний банк України на 10 квітня встановив курс долара на рівні 26,69 грн. Це на 5 коп. більше, як було вчора.Повідомляє сайт НБУ.Євро подорожчав на 14 коп. Коштує 30,10 грн.Курс російського рубля - 40 коп.

Всі новини

Новина: Юлія Касьян про допомогу учасникам АТО та їхнім сім‘ям

25 липня 2017 г. | Переглядів: 179
Юлія Касьян про допомогу учасникам АТО та їхнім сім‘ям
Юлія Касьян про допомогу учасникам АТО та їхнім сім‘ям
під час апаратної наради міського голови директор Прилуцького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді міської ради Юлія Касьян звітувала про роботу Центру допомоги учасникам АТО та членам їх сімей розповіла.
 
Посадовець повідомила, що з липня 2016 року на базі Прилуцького міського центру соціальних служб для сім‘ї, дітей та молоді створено Спеціалізоване формування Центр допомоги учасникам АТО та членам їх сімей.
 
«Метою створення Центру було вийти за межі надання тільки соціальних послуг, бажання зробити для наших захисників, те, що їм необхідно і що є у наших силах», - розповіла Юлія Касьян. До речі, Центр є першим і, на сьогодні, залишається єдиним у Чернігівській області, який створений на базі центру соціальних служб і він є унікальним за спектром надання послуг.
Центр допомоги учасникам АТО та членам їх сімей передбачає 2 напрями роботи:
Соціальний – полягає у наданні юридичних, психологічних та соціальних послуг;
Реабілітаційний – з відновлення фізичного і психологічного здоров‘я.
Щодо соціальної роботи. Станом на 20 липня 2017 року послугами Центру скористалися 269 учасників АТО (не враховуючи членів сімей: дружин, дітей, батьків). Переважна більшість звернень стосувалась можливостей користування пільгами та різних проблемних питань у соціальній і побутовій сфері. Всі вони отримали вичерпну інформацію, консультацію чи необхідну допомогу. З них 63 учасники отримали фахову психологічну допомогу, 29 – юридичну.
 
За час роботи Центру під соціальним супроводом перебувало 22 сім’ї учасників АТО, сімей загиблих/померлих учасників АТО.
Результатом здійснення супроводу було: поліпшення житлових умов, отримання реєстрації, постановка на квартирну чергу, налагодження стосунків у сім‘ї.
З метою патріотичного виховання дітей Центром організовуються і проводяться різноманітні заходи.
Яскравим прикладом був захід до дня захисника України «Захисник України – приклад мужності» за участю дітей ЗНЗ №13 та учасників АТО і волонтерів, які допомагають бійцям на Сході України.
Також, вже 2 рік Центр бере участь у Проекті Польсько-Українського обміну, у рамках якого, діти їздять на відпочинок до Польщі. Поїздка тривалістю від 10 до 14 днів повністю фінансується польською стороною (проїзд, проживання, харчування, екскурсії, участь у культурно-мистецьких заходах). Учасниками цього Проекту стало 9 дітей учасників АТО. У 2016 році було 2 поїздки. А 18 липня 2017 року на відпочинок в рамках проекту поїхало 5 дітей, під супроводженням начальника відділу соціальної роботи Центру.
ПМЦСССДМ тісно співпрацює із громадськими організаціями. Завдяки чому має змогу надавати матеріальну підтримку різним сім‘ям, зокрема, і сім’ям учасників АТО. Так, щомісяця, вже протягом 1,5 року всі сім’ї загиблих/померлих учасників АТО отримують гуманітарну допомогу (1 великий набір на сім‘ю – харчі, миючі засоби та по одному дитячому набору на кожну дитину – продукти, солодощі, дитячі миючі засоби).
Що стосується реабілітаційного напрямку роботи Центру допомоги учасникам АТО та членам їх сімей.
По-перше, спеціалісти організовують групи взаємодопомоги ветеранів АТО.
По-друге, учасники АТО проходять відновлення опорно-рухового апарату на тренажері «Сухожил» й іншому обладнанні у тренажерному кабінеті.
 
І третє, найголовніше, проведення психологічної реабілітації учасників АТО.
У 2017 році за підтримки міського голови було відремонтовано та оснащено кабінет психологічної реабілітації. Придбання флоат-камери та надання коштів на ремонт кабінету реабілітації надало можливість кардинально розширити методи роботи та послуги Центру.
 
Заклад отримав змогу втілити в життя свою мрію – розробити і проводити програму психологічної реабілітації учасників АТО «Життя після АТО».
Програма реабілітації передбачає психологічні заходи, спрямовані на запобігання розвитку патологічних процесів після ПТСР, таких як порушення соціальних зв’язків, професійної та особистісної дезінтеграції, алкоголізму, наркоманії, суїцидів.
Дана програма була вже успішно апробована. Психологічну реабілітацію на базі Центру пройшло 4 учасники АТО. Результатом роботи стали позитивні зміни як фізичного так і психологічного характеру.
 
ПЕРЕДАТИ ПРИВІТ ОНЛАЙН

Наш Хіт-парад

Зарубіжна естрада
1.
2.
3.

Радянська естрада
1. ВЕСЕЛЫЕ РЕБЯТА - МЫ БРОДЯЧИЕ АРТИСТЫ
2. НЕНСИ - ИВА
3. МИРАЖ - МУЗЫКА НАС СВЯЗАЛА

Весь хіт-парад

Всяка всячина

Щоб замовити поздоровлення в нашому ефірі

Вам потрібно надіслати смс на номер 7576, перед текстом смс набирайте комбінацію 1020.

Вайбер   066 54 130 94 

Озвучуємо відразу по приходу


Програма "СЮРПРИЗ" по буднях з 17.00 до 18.00 По вихідних -  з 19.00 до 20.00.

Номер студії (04637) 5 39 50

© 2007-2016 радіо «Галактика плюс» 102.0FM Створення сайту: O-Design