Слухати Галактика+ FM

Погода в Прилуках:

Останні новини

18 січня 2019 г.
Скоро будемо вболівати за своїх!
Київське "Динамо" проведе 5 контрольних зустрічей на другому навчально-тренувальному зборі в Іспанії, який пройде з 30 січня по 13 лютого. Кияни поки не визначилися щодо одного суперника.

18 січня 2019 г.
І про погоду.
Відлигу і навіть плюсову температуру повітря подарує українцям в найближчі дні атмосфера, а похолодання і морози почнуться в більшості областей країни саме на Водохреща.

18 січня 2019 г.
ОБЕРЕЖНО ГРИП!!!
У зв‘язку з великою кількістю хворих на грип, канікули у чернігівських школах триватимуть ще мінімум тиждень. Про це повідомив заступник міського голови Олександр Ломако. Як відомо, з 11 січня у Чернігові діють спеціальні обмежувальні заходи через грип та ГРВІ. Дітей та батьків закликали уникати місць масового скупчення людей, вдягати маску і не займайтись самолікуванням. Тим часом, міським лікарням плануюють додати грошей у зв‘язку із великою кількістю хворих.

18 січня 2019 г.
Новини від «Укрзалізниці» .
Починаючи з 30 січня поїзд Київ–Мінськ–Вільнюс–Рига курсуватиме частіше: один раз на чотири дні замість одного разу на тиждень. Про це повідомив голова правління "Укрзалізниці" Євген Кравцов.

18 січня 2019 г.
Отримати посвідчення водія тепер простіше.
Віце-прем’єр та міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко доручив профільним відомствам розробити нову спрощену схему отримання водійських прав. У ній буде мінімізовано витрати часу громадян на отримання посвідчення.

Всі новини

Новина: Юлія Касьян про допомогу учасникам АТО та їхнім сім‘ям

25 липня 2017 г. | Переглядів: 154
Юлія Касьян про допомогу учасникам АТО та їхнім сім‘ям
Юлія Касьян про допомогу учасникам АТО та їхнім сім‘ям
під час апаратної наради міського голови директор Прилуцького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді міської ради Юлія Касьян звітувала про роботу Центру допомоги учасникам АТО та членам їх сімей розповіла.
 
Посадовець повідомила, що з липня 2016 року на базі Прилуцького міського центру соціальних служб для сім‘ї, дітей та молоді створено Спеціалізоване формування Центр допомоги учасникам АТО та членам їх сімей.
 
«Метою створення Центру було вийти за межі надання тільки соціальних послуг, бажання зробити для наших захисників, те, що їм необхідно і що є у наших силах», - розповіла Юлія Касьян. До речі, Центр є першим і, на сьогодні, залишається єдиним у Чернігівській області, який створений на базі центру соціальних служб і він є унікальним за спектром надання послуг.
Центр допомоги учасникам АТО та членам їх сімей передбачає 2 напрями роботи:
Соціальний – полягає у наданні юридичних, психологічних та соціальних послуг;
Реабілітаційний – з відновлення фізичного і психологічного здоров‘я.
Щодо соціальної роботи. Станом на 20 липня 2017 року послугами Центру скористалися 269 учасників АТО (не враховуючи членів сімей: дружин, дітей, батьків). Переважна більшість звернень стосувалась можливостей користування пільгами та різних проблемних питань у соціальній і побутовій сфері. Всі вони отримали вичерпну інформацію, консультацію чи необхідну допомогу. З них 63 учасники отримали фахову психологічну допомогу, 29 – юридичну.
 
За час роботи Центру під соціальним супроводом перебувало 22 сім’ї учасників АТО, сімей загиблих/померлих учасників АТО.
Результатом здійснення супроводу було: поліпшення житлових умов, отримання реєстрації, постановка на квартирну чергу, налагодження стосунків у сім‘ї.
З метою патріотичного виховання дітей Центром організовуються і проводяться різноманітні заходи.
Яскравим прикладом був захід до дня захисника України «Захисник України – приклад мужності» за участю дітей ЗНЗ №13 та учасників АТО і волонтерів, які допомагають бійцям на Сході України.
Також, вже 2 рік Центр бере участь у Проекті Польсько-Українського обміну, у рамках якого, діти їздять на відпочинок до Польщі. Поїздка тривалістю від 10 до 14 днів повністю фінансується польською стороною (проїзд, проживання, харчування, екскурсії, участь у культурно-мистецьких заходах). Учасниками цього Проекту стало 9 дітей учасників АТО. У 2016 році було 2 поїздки. А 18 липня 2017 року на відпочинок в рамках проекту поїхало 5 дітей, під супроводженням начальника відділу соціальної роботи Центру.
ПМЦСССДМ тісно співпрацює із громадськими організаціями. Завдяки чому має змогу надавати матеріальну підтримку різним сім‘ям, зокрема, і сім’ям учасників АТО. Так, щомісяця, вже протягом 1,5 року всі сім’ї загиблих/померлих учасників АТО отримують гуманітарну допомогу (1 великий набір на сім‘ю – харчі, миючі засоби та по одному дитячому набору на кожну дитину – продукти, солодощі, дитячі миючі засоби).
Що стосується реабілітаційного напрямку роботи Центру допомоги учасникам АТО та членам їх сімей.
По-перше, спеціалісти організовують групи взаємодопомоги ветеранів АТО.
По-друге, учасники АТО проходять відновлення опорно-рухового апарату на тренажері «Сухожил» й іншому обладнанні у тренажерному кабінеті.
 
І третє, найголовніше, проведення психологічної реабілітації учасників АТО.
У 2017 році за підтримки міського голови було відремонтовано та оснащено кабінет психологічної реабілітації. Придбання флоат-камери та надання коштів на ремонт кабінету реабілітації надало можливість кардинально розширити методи роботи та послуги Центру.
 
Заклад отримав змогу втілити в життя свою мрію – розробити і проводити програму психологічної реабілітації учасників АТО «Життя після АТО».
Програма реабілітації передбачає психологічні заходи, спрямовані на запобігання розвитку патологічних процесів після ПТСР, таких як порушення соціальних зв’язків, професійної та особистісної дезінтеграції, алкоголізму, наркоманії, суїцидів.
Дана програма була вже успішно апробована. Психологічну реабілітацію на базі Центру пройшло 4 учасники АТО. Результатом роботи стали позитивні зміни як фізичного так і психологічного характеру.
 
ПЕРЕДАТИ ПРИВІТ ОНЛАЙН

Наш Хіт-парад

Зарубіжна естрада
1.
2.
3.

Радянська естрада
1. ВЕСЕЛЫЕ РЕБЯТА - МЫ БРОДЯЧИЕ АРТИСТЫ
2. НЕНСИ - ИВА
3. МИРАЖ - МУЗЫКА НАС СВЯЗАЛА

Весь хіт-парад

Всяка всячина

Щоб замовити поздоровлення в нашому ефірі

Вам потрібно надіслати смс на номер 7576, перед текстом смс набирайте комбінацію 1020.

Вайбер   066 54 130 94 

Озвучуємо відразу по приходу


Програма "СЮРПРИЗ" по буднях з 17.00 до 18.00 По вихідних -  з 19.00 до 20.00.

Номер студії (04637) 5 39 50

© 2007-2016 радіо «Галактика плюс» 102.0FM Створення сайту: O-Design