Слухати Галактика+ FM

Погода в Прилуках:

Останні новини

24 лютого 2020 г.
В американському штаті Флорида помітили рідкісну «веселкову змію».
Інститут дослідження морського життя та дикої природи Флориди повідомив про те, що в одному з національних лісових заповідників штату знайшли рідкісну «веселкову змію».

24 лютого 2020 г.
Чи звільнять тисячі вчителів: до чого призведе новий закон про школу
З учителями-пенсіонерами, які продовжують працювати, підпишуть трудовий договір на рік

24 лютого 2020 г.
«Проводи Зими - зустріч Весни»
«Проводи Зими - зустріч Весни»

24 лютого 2020 г.
В Україні скоро зникнуть деякі професії
IT витіснятиме поки ще затребувані деякі професії

24 лютого 2020 г.
У підземеллях Ніжина створять музей вина
Днями в місті пройшла зустріч, на якій вирішували долю ніжинських підземель. На зустрічі були присутні одні з найавторитетніших архітекторів України

Всі новини

Новина: Коаліція домовилася

12 листопада 2014 г. | Переглядів: 443
Коаліція домовилася
Коаліція домовилася

Учасники коаліційних переговорів від 5 політичних сил, які подолали 5-відсотковий бар‘єр, погодили протокол, який передбачає принципи формування коаліції і уряду.  Згідно з текстом протоколу, оприлюдненим 11 листопада, суб‘єкти переговорів погодили, що коаліційна угода міститиме три розділи: загальні засади (принципи), регламент діяльності коаліції, напрями діяльності (зміст реформ: короткострокові (пріоритетні) і середньострокові), повідомляє 5 канал. Згідно з документом, коаліційна угода становитиме основу для програми діяльності майбутнього уряду. Щодо членства у майбутній коаліції у протоколі зазначено, що до участі в коаліції (яку формують "Народний фронт", "Блок Петра Порошенко" і "Самопоміч") запрошені також Радикальна партія Олега Ляшка та партія "Всеукраїнське об‘єднання "Батьківщина". "Членами майбутньої коаліції не можуть бути представники політичного об‘єднання "Опозиційний блок" і депутати, які голосували за "диктаторські закони 16 січня", - зазначено в протоколі. Крім того, під час консультацій учасники переговорів вилучили з документа пункт, який передбачає, що позафракційні депутати можуть бути учасниками коаліції лише згідно з окремим рішенням ради коаліції. Такі депутати не входитимуть до ради коаліції. Як пояснила журналістам учасниця переговорів, кандидат у депутати від "Народного фронту" Вікторія Сюмар, для того, щоб позафракційні депутати могли увійти до коаліції, їм необхідно вступити в одну з фракцій-учасниць коаліції. Крім того, протокол передбачає, що керівними органами коаліції є збори коаліції та рада коаліції. Від кожної фракції до складу ради коаліції входить три представники, один з яких має бути головою фракції. Кожна фракція в раді коаліції має один голос. "Рада коаліції ухвалює рішення 3/4 голосів. Має бути визначений перелік питань, рішення за яких ухвалюється консенсусом", - зазначено в документі Щодо принципу формування складу Кабінету Міністрів у протоколі передбачено: "Прем‘єр-міністр формує склад уряду на підставі консультацій з парламентською коаліцією і несе персональну відповідальність за його роботу. Особи не можуть бути призначені на посади за квотним принципом". Крім того, документ передбачає, що міністри самі підбирають собі заступників.

Джерело: fakty.ictv.ua

ПЕРЕДАТИ ПРИВІТ ОНЛАЙН Яких програм вам не вистачає на радіо "Галактика Плюс"?


Опрос 'Яких програм вам не вистачає на радіо "Галактика Плюс"? ' неактивный!

Наш Хіт-парад

Зарубіжна естрада
1.
2.
3.

Радянська естрада
1.
2.
3.

Весь хіт-парад

Всяка всячина

Щоб замовити поздоровлення в нашому ефірі

Вам потрібно надіслати смс на номер 7576, перед текстом смс набирайте комбінацію 1020.

Вайбер   066 54 130 94 

Озвучуємо відразу по приходу


Програма "СЮРПРИЗ" по буднях з 17.00 до 18.00 По вихідних -  з 19.00 до 20.00.

Номер студії (04637) 5 39 50

© 2007-2016 радіо «Галактика плюс» 102.0FM Створення сайту: O-Design