Слухати Галактика+ FM

Погода в Прилуках:

Останні новини

22 червня 2018 г.
Дитячу книжку для мусульман видали українською.
Книжка "Маленький мудрець" складається з 15 історій. Її видала Ліга мусульманок України у співдружності з Громадською спілкою "Всеукраїнська асоціація "Альраід".Переклад українською й літературне редагування здійснив Андрій Шавирін, видання проілюструвала Марія Захарченко.До збірки увійшли твори різних авторів, що друкувалися в газеті "Арраид".

22 червня 2018 г.
Лоукостер Wizz Air змінив правила перевезення ручної поклажі.
Відтепер, аби пронести до салону такі речі, треба купити додаткову послугу Wizz Priority.В іншому разі ручну поклажу відправлять до багажного відділення.Отримати поклажу можна буде після прибуття до місця призначення на багажній стрічці.Йдеться не про маленькі сумки, а про більші речі, які пасажири часто проносять до салону, припускають у виданні.

22 червня 2018 г.
Розповіли, чи лікуватимуть тих, хто не підписав декларацію.
З 1 липня українці надалі отримуватимуть медичну допомогу у будь-якому закладі охорони здоров‘я.Це відбуватиметься незалежно від того, підписали вони декларацію з лікарем чи ще шукають його.

22 червня 2018 г.
У Криму оголосили надзвичайну ситуацію.
Ще в двох районах Криму оголосили надзвичайну ситуацію.Причина - посуха, від якої страждає окупований півострів.Тепер від неї потерпають Джанкойський та Красноперекопський райони.

12 червня 2018 г.
Квіти, фрукти та смужки: тренди манікюру на червень .
Нарешті настало літо, до якого всі модниці так довго готувалися і про яке мріяли і вдень, і вночі. Але з його настанням більшість дівчат зрозуміли, що встигнути все - це неможливо. Тож іноді навіть манікюр також попадає у рядок "Зробити пізніше".


Всі новини

Новини Прилук та регіону

Новини Новини Прилук та регіону (2319 шт.)


24 січня 2013 г. | Переглядів: 435 Новини Прилук та регіону | Кримінал
За минулу добу органами внутрішніх справ області по 22 кримінальним правопорушенням встановлені особи, які їх скоїли, з них: 11 крадіжок індивідуального майна, 1 крадіжка колективного майна, 4 факти вилучення наркотиків, 2 факти вилучення зброї, боєприпасів, 2 факти господарських кримінальних правопорушень, 1 факт шахрайства, 1 факт кримінальних правопорушень проти власності.
22 січня 2013 г. | Переглядів: 403 Новини Прилук та регіону | Різне
Майже кожної доби на Чернігівщині виникають пожежі внаслідок порушення протипожежних вимог при влаштуванні та експлуатації пічного опалення та електрообігрівачів.
21 січня 2013 г. | Переглядів: 439 Новини Прилук та регіону | Різне
Сьогодні о 8-й годині в сесійній залі Прилуцької міської ради відбулася нарада з заступниками міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, комунальних підприємств, головами комітетів самоорганізації населення міста.
18 січня 2013 г. | Переглядів: 447 Новини Прилук та регіону | Різне
17 січня о 15-й годині в малій залі Прилуцької міської ради пройшло засідання міської робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення. Йшлося про підведення підсумків за 4-й квартал окремо та за весь минулий рік в цілому. Керівник робочої групи- Володимир Музиченко, зробив діловий аналіз проведеної роботи, виокремивши сильні та слабші її прояви.
18 січня 2013 г. | Переглядів: 468 Новини Прилук та регіону | Різне
17 січня о 14-й годині в Прилуцькому краєзнавчому музеї відбулася краєзнавча година під назвою "Смачна голодна кутя". Учням 6-х класів першої школи науковий співробітник музею, Ала Коваленко, розповіла про традиційні в нашій місцевості різдвяні обряди та звичаї
14 січня 2013 г. | Переглядів: 469 Новини Прилук та регіону | Культура
У неділю, 13 січня, в Прилуцькому міському будинку культури відбулося нагородження та гала-концерт переможців 12 Міжнародного фестивалю "Мистецькі барви".
11 січня 2013 г. | Переглядів: 445 Новини Прилук та регіону | Культура
10 січня на базі Прилуцького гуманітарно- педагогічного ліцею розпочався 12-й Міжнародний молодіжний фестиваль "Мистецькі барви", участь в якому беруть біля 700 учасників з чотирьох країн: Білорусі, України, Росії та Китаю.
11 січня 2013 г. | Переглядів: 434 Новини Прилук та регіону | Різне
Сьогодні о 8-й годині в сесійній залі Прилуцької міської ради відбулася нарада з заступниками міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, керівниками управлінь, відділів міської ради, комунальних підприємств,головами комітетів самоорганізації населення міста.
8 січня 2013 г. | Переглядів: 381 Новини Прилук та регіону | Різне
Сьогодні о 8-30 в малій залі Прилуцької міської ради відбулося засідання виконавчого комітету. Прийнято рішення про звільнення від батьківської плати за харчування дітей у дошкільних навчальних закладах.
30 листопада 2012 г. | Переглядів: 469 Новини Прилук та регіону | Різне
Учора в сесійній залі Прилуцької міської ради відбулася 38 сесія 6-го скликання. Вона відкрилася о 9-й годині за присутності 41-го депутата міськради та одного обласного, Віктора Лабазова, який підняв питання відносно виплат зарплат прилуцьким працівникам бюджетної сфери.


ПЕРЕДАТИ ПРИВІТ ОНЛАЙН

Наш Хіт-парад

Зарубіжна естрада
1. AKCENT - KELIE
2. STATUS QUO - YOU‘RE THE ARMY NOW
3. MODERN TALKING - BROTHER LOUIE

Радянська естрада
1. ВЕСЕЛЫЕ РЕБЯТА - МЫ БРОДЯЧИЕ АРТИСТЫ
2. НЕНСИ - ИВА
3. МИРАЖ - МУЗЫКА НАС СВЯЗАЛА

Весь хіт-парад

Всяка всячина

Щоб замовити поздоровлення в нашому ефірі

Вам потрібно надіслати смс на номер 7576, перед текстом смс набирайте комбінацію 1020.


Програма "Коротка розмова" по буднях з 13.00 до 13.30, і з 17.30 до 18.00. По вихідних - з 14.30 до 15.00 і з 19.30 до 20.00.

© 2007-2016 радіо «Галактика плюс» 102.0FM Створення сайту: O-Design