Слухати Галактика+ FM

Погода в Прилуках:

Останні новини

19 квітня 2018 г.
Хвала фотошопу: чоловік показує багатогодинні спортивні змагання лише одним кадром.
Бостонський фотограф Пелле Касс робить неможливе можливим, адже в нього виходить вмістити активні й динамічні спортивні заходи лише в один кадр. Свої шедеври він обєднав в одну серію, яку назвав "Crowded Fields" (Переповнені майданчики).

19 квітня 2018 г.
Я все роблю сама: Джамала відмовилась від послуг няні.
Минулої неділі молода матуся та зірковий тренер "Голосу країни-8" Джамала вперше після пологів з‘явилась на телеекранах саме у прямому ефірі найбільш масштабного вокального проекту країни та під час зйомок ексклюзивно розповіла журналісту ТСН, як справляється з новонародженим сином після пологів:"Напевно всі думають, що у Джамали сто нянь, але це не так. Я все роблю сама. Більше того, коли приїхала моя мама, для неї вже не залишилось обов‘язків, адже все налаштувала сама. Мій чоловік – супернянь, адже він і годує, і підгузки змінює. Наразі ми в пошуках помічниці, але не хочу залишати свою дитину будь-кому, навіть ненадовго. Я не виходжу у декрет, буду працювати та продовжувати давати концерти", - зізналась Джа.

19 квітня 2018 г.
Медики розповіли про вплив горіхів на серце.
Регулярне вживання горіхів може знизити ризик серцево-судинних захворювань.У дослідженні взяли участь 60 тис. жителів Швеції у віці 45-83 років.Добровольці розповіли про свої харчові звички і спосіб життя, після чого медики спостерігали за станом їхнього здоров‘я протягом 17 років.За цей час у спостережуваних зафіксували 4983 серцевих нападів, з яких 917 виявилися смертельними, 3160 випадків серцевої недостатності, а також 7550 фібриляції передсердь (один з видів аритмії).

19 квітня 2018 г.
На українське кіно виділили 1 млрд грн.
Кабінет міністр виділив на розвиток українського кіновиробництва в 2018 році 1 мільярд гривень.
Про це у Facebook написав міністр культури Євген Нищук.
За останні 5 років істотно збільшився обсяг фінансування.

18 квітня 2018 г.
Японський кіт підкорює серця природною фотогінічністю.
Дівчина із японського міста Кагосіми створила для свого кота Ньянкічі власний аккаунт у соцмережі. Увагу користувачів інтернету привернула природна фотогінічність і чарівність кота.
Популярність кота настільки велика, що його неодноразово запрошували зніматися на телебаченні та у журналах.

Всі новини

Новина: Кількість злочинів на Прилуччині за перше півріччя

17 липня 2017 г. | Переглядів: 121
Кількість злочинів на Прилуччині за перше півріччя
Кількість злочинів на Прилуччині за перше півріччя

Прилуцькою місцевою прокуратурою спільно з Прилуцьким ВП ГУНП в області проаналізовано стан запобігання і протидії злочинності на території м. Прилуки та Прилуцького району. Упродовж 2017 зменшилось число облікованих кримінальних правопорушень (1676 проти 1774, або -5,52 %) (по Прилуках та Прилуцькому району обліковано 1200 кримінальних правопорушень), у тому числі особливо тяжких (5 проти 17, або  -70,59%), тяжких (428 проти 510, або -16,08%), повiдомляє ПIК

Зменшилась кількість фактів зникнення безвісти (0 проти 2, або -200%), з них очевидних умисних вбивств (0 проти 5, або -500%), умисних тяжких тілесних ушкоджень (5 проти 5). По Прилуках та Прилуцькому району вбивства в поточному році не реєструвались.

Зменшилась кількість крадіжок (758 проти 812, або  -6,65%),  грабежів (7 проти 21, або -66,67%), розбоїв (3 проти 4, або -25%).  По Прилуках та Прилуцькому районі – 556, в тому числі з квартир -106, грабежів-5, розбоїв-2.

Збільшилась кількість шахрайств (100 проти 86, або +16,28%). По Прилуках та Прилуцькому районі - 93.

Зменшилась кількість незаконних заволодінь транспортними засобами (6 проти 26, або -76,92%). По Прилуках та Прилуцькому районі - 6.

Активізовано роботу щодо виявлення злочинів, пов’язаних з незаконним виробництвом, виготовленням, придбанням, зберіганням, перевезенням, пересиланням чи збутом наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів (5 проти 1, або +400%). По Прилуках та Прилуцькому районі – 14, в тому числі задокументовано збутів наркотичних засобів - 6.

Скоротилася частка кримінальних правопорушень, вчинених неповнолітніми (з 1,02% до 0,82%), групою осіб (з 7,16%до 1,84%), натомість збільшилася кількість злочинів, вчинених особами, які раніше вчиняли кримінальні правопорушення (з 44,38% до 48,57%),  у стані алкогольного сп’яніння (з 4,91% до 7,76%).

Упродовж поточного періоду 2017 року Прилуцькою місцевою прокуратурою зібрано та передано до УЗЕ матеріали про вчинення 5 адміністративних правопорушень, пов’язаних з корупцією відносно 3 осіб.

УЗЕ в Чернігівській області за вказаними матеріалами складено 5 адміністративних протоколів, які направлено до суду для розгляду.

Всього Прилуцькою місцевою прокуратурою прийнято участь у розгляду судом 14 протоколів про адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією відносно 6 осіб.

В порядку ч.3 ст.65 Закону України «Про запобігання корупції» Прилуцькою місцевою прокуратурою внесено  15 подань, з яких 11 даний час розглянуті та задоволені, 4 подання перебувають на розгляді.

  З вказаних подань 4 внесено з метою усунення причин та умов, що сприяли вчиненню адміністративних правопорушень, пов’язаних з корупцією та корупційних злочинів, 2 подання на усунення порушень закону щодо потенційного конфлікту інтересів, передачі особами, уповноваженими на виконання функцій місцевого самоврядування корпоративних прав, 2 подання на усунення порушень вимог закону щодо фінансового контролю.

Відшкодовано  365 549  грн. із заподіяної  загальної  шкоди кримінальними правопорушеннями 902 616 грн., що складає 40, 5 %. З метою відшкодування заподіяних злочинами збитків заявлено позовів на суму 95 986 грн.

Накладено арешт  на майно  на загальну  суму  480 000 грн.

До суду направлено 212 обвинувальних актів, з них з угодою про визнання винуватості – 1.

Прилуцькою місцевою прокуратурою з нагляду за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних справах, а також при застосуванні інших заходів примусового характеру, пов’язаних з обмеженням особистої свободи громадян за 1 півріччя 2017 року внесено 22 вказівки, за результатами розгляду яких притягнуто до дисциплінарної відповідальності 20 посадових осіб.

Реалізуючи повноваження на вказаному напрямку роботи, здійснено виїзд до с. Стасівщина (підпорядкування Даньківської селищної ради), де розташований реабілітаційний  центр для жінок залежних від наркоманії та алкоголізму «Церква спасіння релігійної громади повного Євангілія». Вивченням діяльності вказаного центру фактів незаконного утримання осіб, хворих на певні розлади, пов’язані із алко- та  наркозалежністю, не виявлено.

Прилуцькою місцевою прокуратурою за поточний період 2017 вирішено 171 звернення громадян, у тому числі з питань досудового розслідування 97 (або 57%) , задоволено з числа розглянутих 3 звернення, або 1,7%, у тому числі  з питання досудового розслідування  3.

Майже кожна третя скарга з питань досудового розслідування надійшли на дії, рішення слідчих поліції - 30 з 97, та від учасників кримінального провадження 29 з 97 звернень.

Прилуцькою місцевою прокуратурою проведено процесуальні дії у кримінальному провадженні  за фактом безгосподарського використання земель, що спричинило виведення їх з сільськогосподарського обороту.

В ході досудового розслідування встановлено, що в одному з сіл  Прилуцького району на земельних ділянках сільськогосподарського призначення, площею 1, 253 га та  площею 0, 998 га, що належать місцевому жителю та земельних ділянках сільськогосподарського призначення  площею 2 га кожна, всупереч ст.35 Закону України «Про охорону земель» знятий грунтовий покрив та розроблений кар’єр для видобутку піску.

Ухвалами слідчого судді накладено арешт на належні підозрюваному земельні ділянки та на екскаватор, яким проводились роботи.

В рамках кримінального провадження до суду подано позов про відшкодування шкоди, завданої нецільовим використанням земель на суму 8383 грн.

Обвинувальний акт у вказаному провадженні скеровано до суду, на даний час триває судовий розгляд.

Прилуцькою місцевою прокуратурою проведено процесуальні дії  у кримінальному провадженні за ст. 367 КК України (службова недбалість) стосовно посадової особи органу місцевого самоврядування, за фактом неналежного використання службовою особою своїх обов’язків через несумлінне ставлення до них, що завдало істотної шкоди державним інтересам.

Встановлено, що внаслідок неналежного виконання своїх обов’язків вказаним посадовцем  зайво нараховано та пред’явлено до оплати вартості робіт в рослинництві за період з серпня 2013 до жовтня 2014  року на загальну суму 114 338, 24  грн.,  внаслідок чого місцевому бюджету Прилуцької міської ради заподіяно істотної шкоди у вказаному розмірі.

У квітні 2017 року обвинувальний акт у вказаному кримінальному провадженні скеровано до суду.

Вироком Прилуцького міськрайонного суду вказаного посадовця визнано винним та призначено покарання у виді штрафу в розмірі 300 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 5100 грн. з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій строком на 3 роки.

         Упродовж січня – поточного періоду  2017 року Прилуцькою місцевою прокуратурою пред’явлено позовів на загальну суму 13 703 тис. грн. Судами задоволено 18 позовів (з урахуванням позовів минулого періоду) на суму 3879 тис. грн., добровільно відшкодовано 2853 тис. грн., що разом становить 51,4 % від розглянутих вимог.

У сфері земельних відносин заявлено 10 позовів на суму 10121 тис. грн., задоволено 5 позовів на суму 3702 тис. грн. Площа повернутих державі земель та земель, незаконне надання яких попереджено, становить 21 га.

Прилуцькою місцевою прокуратурою, станом на сьогодні, до Прилуцького міськрайонного суду скеровано 2 позовні заяви про стягнення із місцевих жителів  на користь бюджету м. Прилук упущеної вигоди від оренди землі на суму близько 158,7 тис. грн., які розглянуті та задоволені. На даний час подана позовна заява до місцевого жителя щодо стягнення упущеної вигоди від оренди землі на суму 620 тис. грн.

Крім того, завдяки роботі Прилуцької місцевої прокуратури із суб’єктами господарювання, яким нараховані збитки, до місцевого бюджету у добровільному порядку 5 особами  сплачено коштів на суму 95,7 тис. грн.

У сфері захисту навколишнього природного середовища пред’явлено 2 позови на суму 30 тис. грн., задоволено (з урахуванням минулих періодів) 5 позовів на суму 95 тис. грн.

         Пред’явлено позовів на відшкодування  шкоди, заподіяної кримінальними правопорушеннями - 5 на суму 15 тис. грн., розглянуто 5 позовів на суму 9 тис. грн.

         Виконано судових рішень на 1031 тис. грн. з  3746 тис. грн.

ПЕРЕДАТИ ПРИВІТ ОНЛАЙН

Наш Хіт-парад

Зарубіжна естрада
1. AKCENT - KELIE
2. STATUS QUO - YOU‘RE THE ARMY NOW
3. MODERN TALKING - BROTHER LOUIE

Радянська естрада
1. ВЕСЕЛЫЕ РЕБЯТА - МЫ БРОДЯЧИЕ АРТИСТЫ
2. НЕНСИ - ИВА
3. МИРАЖ - МУЗЫКА НАС СВЯЗАЛА

Весь хіт-парад

Всяка всячина

Щоб замовити поздоровлення в нашому ефірі

Вам потрібно надіслати смс на номер 7576, перед текстом смс набирайте комбінацію 1020.


Програма "Коротка розмова" по буднях з 13.00 до 13.30, і з 17.30 до 18.00. По вихідних - з 14.30 до 15.00 і з 19.30 до 20.00.

© 2007-2016 радіо «Галактика плюс» 102.0FM Створення сайту: O-Design